Chcesz wiedzieć jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech ?
W Jesionowa Dental Clinic zobaczysz go jeszcze przed leczeniem.

Projektowanie uśmiechu to nowoczesna koncepcja cyfrowej wizualizacji planu leczenia, która pozwala na poznanie końcowego rezultatu, czyli nowego uśmiechu Pacjenta. Uśmiechu, który został zaprojektowany z wykorzystaniem innowacyjnego sytemu 3Shape Smile Design.

Jak działa 3Shape Smile Design ?

3Shape Smile Design

to nowoczesne narzędzie, przy pomocy którego tworzona jest wizualizacja nowego uśmiechu Pacjenta. W tym celu wykonujemy serię profesjonalnych zdjęć oraz przeprowadzamy dokładny wywiad z Pacjentem, w celu poznania jego oczekiwań.

Jako eksperci

w dziedzinie stomatologii, zwracamy uwagę na cechy charakterystyczne Pacjenta, kolor oczu, mimikę twarzy, kształt ust, a nawet karnację. Połączenie fizycznych elementów Pacjenta z jego osobowością owocuje uzyskaniem finalnego efektu zgodnego z jego indywidualnymi preferencjami.

Innowacyjna technika

wykorzystywana jest w zabiegach stomatologii estetycznej, ortodoncji, a także protetyki.

Etapy cyfrowego projektowania uśmiechu.

Postaraliśmy się zwęzić cały proces do 4 puntków.
Cała treść poniżej.

Lekarz stomatolog

dokonuje wnikliwej diagnostyki estetycznej oraz analizuje zależność między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy. Przeprowadzamy dokładny wywiad z Pacjentem, zadajemy pytania oraz podpowiadamy co warto zmienić, czy też ulepszyć. Czynny udział Pacjenta zapewnia obopólną satysfakcję, szczególnie widoczną przy wizycie finalizującej leczenie.

Pobieramy wirtualne

wyciski zębów, który umożliwia dentyście i technikowi dokładną cyfrową analizę zębów, potrzebna do zaplanowania leczenia.

Wykonujemy profesjonalne

zdjęcia, które wprowadzamy do programu 3Shape Smile Design. W systemie możemy dokonywać wielu zmian m.in retuszować przebarwienia zębów, korygować niedoskonałości, skarać, wydłużać oraz niwelować nieporządne przerwy miedzy zębami.

Przedstawiamy gotową wizualizację

planowanego leczenia, którą wdrukujemy w drukarce 3D. Określany mianem mock-up, jest stymulacją nowych koron/licówek, stworzoną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest to tymczasowa nakładka, urzeczywistniająca wcześniejszą wizualizację.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami.

Pracownicy naszej recepcji chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
09:00-20:00

Wtorek:
09:00-20:00

Środa:
09:00-20:00

Czwartek:
09:00-20:00

Piątek:
09:00-20:00

Sobota:
Zamknięte

Niedziela:
Zamknięte

Napisz do nas:

Skontaktuj się z nami!