Jesionowa 20B 05-816 Michałowice-Osiedle Pon - Pt 10:00-20:00 +48 791 791 411

All-on-6

Co to jest All on 6?

 All-on-6 to metoda leczenia bezzębia polegająca na zastąpieniu brakujących zębów przy użyciu pojedynczego mostu mocowanego na stałe, obejmującego cały łuk zębowy przy użyciu zaledwie 6 implantów zębowych i natychmiastowego ich obciążenia.   

Szybkie przywracanie pięknego i zdrowego wyglądu Twoich zębów w ciągu zaledwie jednego dnia jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody leczenia implantologicznego i współpracy doświadczonego zespołu ekspertów naszej kliniki. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy kwalifikujesz się do leczenia metodą All-on-6 umów się na konsultację.

Dlaczego All on 6?

Najtańsze rozwiązanie

Most All on 6 wymaga zastosowania jedynie 6 implantów w celu zastąpienia 12 zębów. Im mniej implantów tym niższe koszty.

Eliminuje konieczność dodatkowych zabiegów

Specjalne pochylenie 2 implantów zapewnia odpowiednią stabilizacje w łuku zębowym oraz ominięcie okolic zatok szczękowych gdzie nie ma wystarczającej ilości kości. Dzięki temu zabieg podnoszenia zatok szczękowych nie jest konieczny, oszczędzając czas (6-8 miesięcy) oraz zmniejszając koszty.

 

Krótki czas zabiegu

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań stomatologii cyfrowej takich jak szablony chirurgiczne oraz tomografię 3D, czas zabiegu wynosi tylko 30-60 min. 

 

Wiele możliwości

Ostateczna praca protetyczna może być zdejmowana lub przymocowana na stałe. Most może być wykonany z akrylu jak i cyrkonu lub porcelany, w zależności od oczekiwań estetycznych jak i możliwości finansowych.

Etapy leczenia

1.Konsultacja

Podczas pierwszej wizyty nasi lekarze wykonają tomografię komputerową w celu zbadania stanu kości, oraz zweryfikują stan uzębienia aby sprawdzić, czy w kwalifikujesz się do przeprowadzenia leczenia zębów metodą All on 6 w jeden dzień.  Jeśli z powodu złego stanu szczęki nie będzie to możliwe, zaproponujemy inne rozwiązanie dopasowane do Ciebie.

2.Planowanie

Na tym etapie rozpoczniemy proces planowania przebiegu Twojego leczenia. Spotkasz się z lekarzem implantologiem, zostanie przeprowadzona pełna higienizacja Twoich zębów. Dodatkowo pobierzemy wyciski Twojej jamy ustnej oraz wykonamy pełną diagnostykę w celu przygotowania szablonów chirurgicznych i prac tymczasowych aby były gotowe w dniu zabiegu.

3. Zabieg

Na tym etapie zostanie Ci wszczepione sześć implantów do których zostanie przymocowana praca protetyczna. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jego czas trwania jest uzależniony od ilości wszczepionych implantów, zwykle między 30-60min.

4. Protetyka

Twoja praca protetyczna zostanie dostosowana i wykończona przez naszych techników stomatologicznych jeszcze tego samego dnia.

5. Oddanie pracy

Ostatnim etapem 1 dniowej wizyty będzie założenie Twoich nowych zębów i przymocowanie ich do implantów. Cały proces leczenia będzie trwał 1 dzień, a Ty odzyskasz piękny i zdrowych uśmiech tego samego dnia.

Sprawdź także: metoda all-on-4