Jesionowa 20B 05-816 Michałowice-Osiedle Pon - Pt 10:00-20:00 +48 791 791 411

Zespół

W naszej klinice dentystycznej pracują lekarze specjaliści od leczenia bezzębia, chorych zębów i wad zgryzu u pacjentów. W codziennej pracy wspiera ich wykwalifikowany personel medyczny taki jak zespół wyspecjalizowanych asystentek.

Wśród naszych dentystów znajdują się specjaliści od implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji mikroskopowej, stomatologii dziecięcej oraz estetycznej. Członkowie zespołu medycznego przeprowadzają konsultacje z pacjentami, a w razie potrzeby wdrażają leczenie. Zachęcają też do stosowania profilaktyki przeciwko próchnicy i wskazują, jak właściwie dbać o higienę jamy ustnej, żeby wizyty w gabinecie były jak najrzadsze.

Jako nieliczni w kraju nasi stomatolodzy mają do swojej dyspozycji skaner wewnątrzustny 3Shape, który ułatwia planowanie zabiegów implantologicznych, przygotowywanie cyfrowych wycisków oraz projektowanie koron tymczasowych. Lekarze każdego dnia korzystają też z drukarki 3D. Urządzenie służy do produkowania protez zębowych, modeli diagnostycznych, tymczasowych mostków czy szyn zgryzowych.

lek. dent. Artur Buchwitz


lek. dent. Adam Buchwitz


lek. dent. Julita Buchwitz


lek. dent. Joanna Rutkowska


lek. dent. Olga Maskiewicz Chałupka


lek. dent. Aleksandra Wilk


lek. dent. Zuzanna Trojanowska


lek. dent. Martyna Mularczyk


lek. dent. Constance de Bazelaire-Słomczewska


Magdalena Oskiera
asystentka stomatologiczna


Joanna Migda
asystentka stomatologiczna


Weronika Zwierzyńska
asystentka stomatologiczna


Anna Kowalska
asystentka stomatologiczna


Anatolii Sakevych
lekarz stażysta


Łukasz Karwacki
manager kliniki


Martyna Piorun
rejestratorka medyczna