Jesionowa 20B 05-816 Michałowice-Osiedle Pon - Pt 10:00-20:00 +48 791 791 411

O Klinice

Piękny uśmiech w dzisiejszych czasach jest wizytówką każdego człowieka, dlatego też należy dbać o niego z należytą starannością i powierzać opiekę nad nim najlepszym specjalistom. W celu osiągnięcia sukcesu leczenia i oczekiwanego efektu estetycznego należy pamiętać aby zawsze łączyć ze sobą wymienione niżej:

  • wiedza i doświadczenie lekarzy
  • nowoczesne technologie i metody leczenia
  • precyzyjna diagnostyka radiologiczna
  • współpraca pacjenta

Cały nasz zespół kieruje się tymi zasadami w swojej codziennej praktyce lekarskiej dzięki czemu uzyskujemy bardzo dobre wyniki leczenia i przede wszystkim zadowolenie naszych pacjentów.

Tworzymy profesjonalne plany leczenia dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta, które konsekwentnie realizujemy. Dzięki temu pacjent przy każdej wizycie jest świadomy zabiegu jaki jest wykonywany oraz ustalonych kosztów. Takie podejście sprawia, że pacjent traktowany jest zawsze indywidualnie i z najwyższą starannością.

Gabinet Stomatologiczny Jesionowa Dental Clinic tworzy zespół ludzi z powołaniem, zapewniających swoim pacjentom najwyższy poziom leczenia. Nasi dentyści przez cały czas podnoszą swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i kongresach. Klinika oferuje pełny zakres usług dentystycznych, dzięki czemu każdy pacjent znajdzie u nas rozwiązanie swojego problemu. Do naszej specjalności należą implanty i ortodoncja gdzie zabiegi planowane są przy użyciu ostatnich osiągnięć stomatologii cyfrowej takich jak skaner wewnątrz-ustny 3SHAPE czy drukarka 3D.

Naszym stomatologom w pracy pomaga wysoce specjalistyczny sprzęt w który wyposażona jest klinika. Jednym z ważniejszych elementów jest nasza Pracownia Diagnostyki Radiologicznej wyposażona w najnowocześniejszy tomograf komputerowy Hyperion. Przy jego pomocy możemy dokonać trafnej i dokładnej diagnostyki, dzięki czemu całość leczenia wielospecjalistycznego odbywa się w jednym miejscu.

Jesteśmy przekonani, że wizyta w Jesionowa Dental Clinic pomoże Państwu w odzyskaniu pełnego zdrowia jamy ustnej oraz zwiększenia estetyki zębów. Zachęcamy także do skorzystania z programu profilaktyki, który pozwoli na wiele lat zapomnieć o jakichkolwiek problemach z zębami. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wystarczy zadzwonić i umówić się na konsultację.