Jesionowa 20B 05-816 Michałowice-Osiedle Pon - Pt 10:00-20:00 +48 791 791 411

Klinika od środka

Wnętrze kliniki stomatologicznej musi być zaprojektowane zgodnie z licznymi obostrzeniami oraz wytycznymi branżowymi. Klinika od środka powstaje z zachowaniem odpowiednich szerokości ciągów komunikacyjnych, wentylacji oraz zgodnie z wymogami higienicznymi. Specjalistyczny sprzęt do badań również musi się znaleźć w określonym miejscu, tak żeby pacjent i lekarz mieli do niego swobodny dostęp.

W naszej klinice oraz gabinetach przestrzeń została stworzona w oparciu o obowiązujące standardy. Na wejściu pacjentów wita wyeksponowana recepcja. Korytarze prowadzą do poszczególnych gabinetów, w których centralnym punktem jest unit, czyli fotel stomatologiczny. W osobnych pomieszczeniach znalazł się m. in tomograf Hyperion. Stanowi on część wyposażenia Pracowni Diagnostyki Radiologicznej. Posiadamy także skaner wewnątrz-ustny 3SHAPE oraz drukarkę 3D.

Do naszej kliniki dentystycznej w Warszawie-Michałowicach dostęp mają nie tylko pacjenci ze stolicy, ale i okolicznych miejscowości: Pruszkowa, Raszyna, Nadarzyna, Janek, Komorowa czy Otrębusów.