Jesionowa 20B 05-816 Michałowice-Osiedle Mon - Fri 10:00-20:00 +48 791 791 411

Meet Our Team

W naszej klinice dentystycznej pracują lekarze specjaliści od leczenia bezzębia, chorych zębów i wad zgryzu u pacjentów. W codziennej pracy wspiera ich wykwalifikowany personel medyczny taki jak zespół wyspecjalizowanych asystentek.

Wśród naszych dentystów znajdują się specjaliści od implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji mikroskopowej, stomatologii dziecięcej oraz estetycznej. Członkowie zespołu medycznego przeprowadzają konsultacje z pacjentami, a w razie potrzeby wdrażają leczenie. Zachęcają też do stosowania profilaktyki przeciwko próchnicy i wskazują, jak właściwie dbać o higienę jamy ustnej, żeby wizyty w gabinecie były jak najrzadsze.

Jako nieliczni w kraju nasi stomatolodzy mają do swojej dyspozycji skaner wewnątrzustny 3Shape, który ułatwia planowanie zabiegów implantologicznych, przygotowywanie cyfrowych wycisków oraz projektowanie koron tymczasowych. Lekarze każdego dnia korzystają też z drukarki 3D. Urządzenie służy do produkowania protez zębowych, modeli diagnostycznych, tymczasowych mostków czy szyn zgryzowych.

Dr. Artur Buchwitz, DMD


Dr. Adam Buchwitz, DMD


Dr. Julita Buchwitz, DMD


Dr. Joanna Rutkowska, DMD


Dr. Olga Maskiewicz Chałupka, DMD


Dr. Aleksandra Wilk, DMD


Dr. Zuzanna Trojanowska, DMD


Dr. Martyna Mularczyk, DMD


Dr. Constance de Bazelaire-Słomczewska, DMD


Magdalena Oskiera
Dental Assistant


Joanna Migda
Dental Assistant


Weronika Zwierzyńska
Dental Assistant


Anna Kowalska
Dental Assistant


Anatolii Sakevych
DMD internship


Łukasz Karwacki
Clinic Manager


Martyna Piorun
Dental Assistant