W Jesionowa Dental Clinic pragniemy, aby każdy Pacjent wyszedł z naszej klinik z wymarzonym uśmiechem.

System ratalny

Leczenie stomatologiczne, w przypadku silnie uszkodzonych zębów i konieczność przeprowadzenia skomplikowanych procedur, może okazać się bardzo kosztowne. Pomimo tego warto zdecydować się na jego podjecie, aby uzyskać pewność siebie i radość ze zdrowego uśmiechu.

Oferta ratalna dopasowana do możliwości finansowych Pacjenta pozwala sfinansować optymalną metodę leczenia, dzięki czemu istnieje możliwość wykonania nawet najbardziej kosztownych zabiegów stomatologicznych. Umożliwi to natychmiastowe rozpoczęcie leczenia mimo braku środków na jego pokrycie.

Nasza Klinika jest partnerem programu Mediraty - pierwszego w Polsce programu ratalnego finansowania usług medycznych.

Gwarantuje on:

 • Najniższe oprocentowanie oraz brak jakichkolwiek opłat wstępnych
 • Pacjent sam decyduje o ilości rat oraz o wielkości udziału kredytu w kosztach leczenia
 • Formalności ograniczone do minimum
 • Okres spłaty wynoszący nawet 5 lat

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dwóch firm, umożliwiających finansowanie ratalne wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Udogodnienia dla Pacjentów

Z myślą o świadczeniu usług stomatologicznych o jak najwyższym komforcie dla Pacjenta wyposażyliśmy naszą Klinikę w nastepujące udogodnienia:

 • WiFi w recepcji
 • prywatny parking pod gabinetem
 • klimatyzacja w każdym pomieszczeniu
 • możliwość płatności kartą
 • możliwość kredytowania zabiegów w systemach MediRaty lub AlphaBio
 • Centrum Diagnostyki Radiologicznej, dzięki któremu nie ma potrzeby odsyłać pacjentów na dodatkowe zdjęcia do szpitala.
 • unity stomatologiczne renomowanej firmy Stern Weber z pianką memory form (adaptującą się do kształtu ciała pacjenta)
 • DVD w recepcji oraz przy każdym fotelu stomatologicznym
 • możliwość wykonywania zabiegów z użyciem gazu rozweselającego
 • możliwość wielospecjalistycznego leczenia stomatologicznego w jednym miejscu
 • udogodnienia dla pacjentów niepełnosprawnych

Gwarancja na wykonywane zabiegi

Jesteśmy pewni jakości wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego w oparciu o doświadczenie kliniczne zdecydowaliśmy cie zaoferować naszym pacjentom gwarancję na wykonywane przez nas usługi.

Gwarancja integracji implantu – udzielamy gwarancji na zintegrowanie się implantu z kością po wszczepieniu go w naszej klinice. W razie gdyby doszło do nie zintegrowania się implantu podchodzimy drugi raz do zabiegu, nie obciążając kosztami pacjenta.

Gwarancja na implant po wszczepieniu – 2 lata gwarancji na utrzymanie implantu w jamie ustnej pacjenta. Gwarancja na elementy protetyczne – 2 lat gwarancji na wszystkie elementy protetyczne niezbędne do odbudowania zęba na implancie (korona, łącznik)

Warunkiem niezbędnym do utrzymania gwarancji na wszystkie zabiegi jest uzupełnienie wszystkich braków zębowych oraz regularne wizyty kontrolne połączone wraz z higienizacją min. raz na 6 miesięcy.

Specjalna gwarancja na implanty:

wypełnienia – 2 lata

korony, mosty, inlay, onlay – 2 lata

leczenie kanałowe (endodoncja) – 2 lata

Klinika Stomatologii Cyfrowej

Implanty, ortodoncja, protetyka w jednym miejscu.

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach i szukasz kliniki stomatologicznej, to trafiłeś w dobre miejsce. Jesionowa Dental Clinic to ośrodek mieszczący się w Michałowicach, w którym znajdziesz pomoc z zakresu protetyki, ortodoncji oraz implantów. Klinika oferuje szereg różnych usług, wśród których można wyróżnić m.in.: stomatologię zachowawczą i dziecięcą, wybielanie zębów, ortodoncja i protetyka cyfrowa, a także endodoncja mikroskopowa oraz diagnostyka radiologiczna.

Ośrodek leczniczy Jesionowa Dental Clinic ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt i urządzenia takie jak np. specjalistyczne skanery, drukarki 3D, tomografy oraz mikroskopy stomatologiczne i przyrządy ultradźwiękowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami i sprawdzenia Galerii Uśmiechu, w której widać efekty naszych prac.