Stomatolog Włochy tylko w Jesionowa Dental Clinic!

 

Klinika dentystyczna Jesionowa Dental Clinic to w pełni profesjonalnie wyposażona placówka medyczna znajdująca się na terenie warszawskiej dzielnicy Włochy. Lokalizacja ta jest niezwykle korzystna dla pacjentów mieszkających nie tylko w granicach tej części stolicy, lecz również w okolicznych dzielnicach. Jeżeli więc mieszkasz w tych okolicach i poszukujesz stomatologa, nie mogłeś lepiej trafić.

Kwestią niezwykle ważną jest personel danej kliniki. Wybierając placówkę Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Włochy możemy być pewni, że lekarze w niej pracujący to prawdziwi profesjonaliści. Każdy z nich regularnie uczestniczy w sympozjach naukowych oraz specjalistycznych kursach, dzięki czemu permanentnie podnosi swoje kwalifikacje wychodząc tym samym naprzeciw coraz większym oczekiwaniom pacjentów.

Każdy z naszych lekarzy cechuje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Doskonale wiemy, że niektórzy z naszych pacjentów odczuwają strach przed wiertłem dentystycznym, stąd też chcemy, aby czuli się oni w naszych fotelach w pełni zrelaksowani. Co więcej, indywidualne podejście przejawia się również w kwestii leczenia. Każdy pacjent uzyskuje bowiem osobisty plan leczenia.

O bezpieczeństwo naszych pacjentów dbają wykwalifikowane asystentki stomatologiczne. Każda z nich posiada fachową wiedzę na temat obsługi urządzeń dentystycznych oraz dba o to, by zawsze były one wysterylizowane i zdezynfekowane. Wszystko to w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

Ogromną zaletą naszej kliniki jest najbogatsze wyposażenie gabinetów. W każdym z nich znajduje się najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający szybkie i fachowe wykonywanie zabiegów. Co więcej, dzięki profesjonalnemu wyposażeniu nasi pacjenci mogą poczuć się niezwykle komfortowo.

W naszych gabinetach możesz skorzystać z wielu różnych zabiegów. Oczywiście tym najbardziej podstawowym jest borowanie i zakładanie plomb, jednakże nasi dentyści pomagają swoim pacjentom również w innych przypadkach – na przykład odbudowują ukruszone zęby, stosują leczenie kanałowe, a w razie potrzeby zajmują się także ortodoncją i protetyką i przede wszystkim implantami. Wszystko to przy zastosowaniu znieczulenia, aby nikt nie czuł bólu. W razie potrzeby możliwe jest także zastosowanie gazu rozweselającego.

Implanty stomatologiczne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Włochy.

Implanty stomatologiczne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Włochy.

 Jesionowa Dental Clinic stomatolog Włochy to również Pantomogram, Tomografia 3D (CBCT), Cefalometria i RVG. Wszystkie te aparaty to bardzo nowoczesne urządzenia, których promieniowanie zostało ograniczone do minimum. Dzięki temu każdy z naszych pacjentów może czuć się bezpiecznie.

 


Najszybszy dojazd

Dla naszych klientów niezwykle ważny jest również szybki dojazd oraz pewne miejsce do parkowania. Jesionowa Dental Clinic dentysta Włochy dysponuje bowiem bezpłatnym parkingiem dla swoich pacjentów, zaś sam dojazd jest niezwykle prosty – jadąc Alejami Jerozolimskimi w stronę Pruszkowa wystarczy skręcić w prawo w ulicę Jesionową, na skrzyżowaniu przy stacji paliw PKN Orlen. Po przejechaniu 600 metrów będziesz na miejscu – nasz gabinet będzie po Twojej prawej stronie.