Stomatolog Warszawa Ochota tylko w Jesionowa Dental Clinic !

 

Przychodnia stomatologiczna Jesionowa Dental Clinic to nowoczesna placówka medyczna położona nieopodal warszawskiej dzielnicy – Ochota. Tak dogodna lokalizacja sprawia, iż wielu pacjentów z okolic posiada bardzo dogodny dojazd, zarówno własnym środkiem lokomocji, jak również komunikacją miejską. Zatem, jeśli mieszkasz w pobliżu i poszukujesz dobrego dentysty, świetnie trafiłeś. Jesionowa Dental Clinic, stomatolog Warszawa Ochota to miejsce, w którym szybko i komfortowo wyleczysz swoje zęby i zadbasz w profesjonalny sposób o swój uśmiech.

Jesionowa Dental Clinic, stomatolog Warszawa Ochota to placówka zatrudniająca najlepszych lekarzy. Wszyscy regularnie przechodzą rozmaite kursy doszkalające, aby być na bieżąco z wszelkimi nowinkami pojawiającymi się stale w stomatologii. Każdy z naszych stomatologów opracowuje dla wszystkich swoich pacjentów indywidualny plan leczenia, dzięki czemu wszystkie zabiegi są adekwatnie dopasowane do potrzeb.

Nasza klinika zatrudnia również asystentki stomatologiczne, które nie tylko współpracują z naszymi lekarzami, ale również dbają o jak największy komfort pacjentów. Dzięki wykonywanym przez nie zabiegom sterylizacji oraz dezynfekcji, wszystkie narzędzia dentystyczne zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa. Gdyby jednak którykolwiek z pacjentów poczuł się niekomfortowo, istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia bądź też z gazu rozweselającego.

Nasz gabinety wyposażone są niezwykle nowocześnie i wygodnie. Zapewniają one naszym pacjentom maksymalny komfort, chociażby dzięki wysokiej klasy urządzeniom klimatyzacyjnym. Z kolei sprzęt najwyższej jakości zapewnia nie tylko możliwość wykonywania rozmaitych specjalistycznych badań takich jak Pantomogram, Tomografia 3D (CBCT), Cefalometria i RVG, ale każde z tych urządzeń emituje niewielki stopień promieniowania w trakcie zabiegu, co jest bardzo korzystne dla zdrowia naszych pacjentów.

W naszej klinice wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich m. in. Pantomogram zębowy, Tomografia 3D i zdjęcia Cefalometryczne. Jesionowa Dental Clinic. Stomatolog Warszawa Ochota.

W naszej klinice wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich m. in. Pantomogram zębowy, Tomografia 3D i zdjęcia Cefalometryczne. Jesionowa Dental Clinic. Stomatolog Warszawa Ochota.

Wizyta u stomatologa to nie tylko borowanie i plombowanie. To również protezy i implanty. Nasi lekarze posiadają duże doświadczenie w ich stosowaniu, dlatego też, w razie takiej potrzeby, chętnie doradzą wszystkim pacjentom. Każdy implant wszczepiany jest przez chirurga stomatologicznego, dzięki czemu zachowane zostają najwyższe z możliwych standardów bezpieczeństwa. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, udzielamy gwarancji na nasze implanty. Świadczy to o bardzo wysokiej jakości naszych usług. Ponadto, zdając sobie sprawę z mody na piękny uśmiech, proponujemy Wam liczne zabiegi upiększające – na przykład skaling. Usuwając kamień nazębny, prostując zęby, nie tylko dbamy o piękny wygląd, ale przede wszystkim dbamy o nasze zdrowie.

Decydując się na wizytę w Jesionowa Dental Clinic, stomatolog Warszawa Ochota nie musisz martwić się o dojazd ani o wolne miejsce do zaparkowania. Otóż trafić do nas jest naprawdę łatwo, a gdy już będziesz na miejscu, czeka na Ciebie nasz parking. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu.