Stomatolog Ursynów Jesionowa Dental Clinic

 

Jesionowa Dental Clinic, stomatolog Ursynów to jedna z najlepszych przychodni dentystycznych w stolicy. To uznana marka na rynku warszawskich placówek medycznych. Nic więc dziwnego, że pacjenci coraz częściej pytają o nasze usługi, z kolei ci, którzy już skorzystali z naszych zabiegów polecają nas swoim znajomym.

Co świadczy o tak dużym zainteresowaniu naszą kliniką? Z pewnością, przede wszystkim, podstawą naszego zespołu są pracujący u nas lekarze. Permanentnie podnoszą oni swoje kwalifikacje, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów. Ponadto, oferują oni nie tylko zabiegi lecznicze, lecz również czysto estetyczne – chociażby piaskowanie, wybielanie zębów metodą nakładkową, czy też inne zabiegi. Z kolei na osoby, które mają bardzo poważne problemy ze swoim uzębieniem, czeka chirurg stomatologiczny. Dokonuje on wszczepienia najnowocześniejszych i w pełni bezpiecznych implantów. Jeśli zaś tego typu zabieg nie jest konieczny, istnieje również możliwość skorzystania z naszej pracowni protetycznej. Wykonywane przez nas protezy spełniają oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

Nad naszymi pacjentami czuwają w pełni przeszkolone asystentki stomatologiczne. Dbają one nie tylko o w stu procentach higieniczny i sterylny stan podstawowych narzędzi dentystycznych, lecz przede wszystkim, o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Wszystko to sprawia, że Jesionowa Dental Clinic, stomatolog Ursynów to jedna z najlepszych tego typu placówek w naszym mieście.

Wykwalifikowana kadra to jednak nie wszystko. Nasze gabinety są w pełni wyposażone, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie badań pozwalających na postawienie trafnej diagnozy. Co więcej, każdy z aparatów przeznaczonych do wykonywania zdjęć radiologicznych jest absolutnie bezpieczny dla pacjenta. Urządzenia te spełniają bowiem najbardziej rygorystyczne normy. Po dokładnym rozpoznaniu danego schorzenia każdy z naszych stomatologów ustala indywidualny plan leczenia pacjenta, który jest specjalnie dopasowany do potrzeb chorego.

Wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich używanych w stomatologii, m.in. Pantomogram, Tomografia 3D, Tele Boczne Głowy. Jesionowa Dental Clinic, stomatolog Ursynów.

Wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich używanych w stomatologii, m.in. Pantomogram, Tomografia 3D, Tele Boczne Głowy. Jesionowa Dental Clinic, stomatolog Ursynów.

Oprócz profesjonalnego sprzętu miłym zaskoczeniem dla pacjentów jest komfort jaki zapewnia nasza klinika. Nowocześnie urządzone, przestronne i klimatyzowane wnętrza, zapewniają wygodę nie tylko w trakcie wykonywania danego zabiegu, ale także podczas oczekiwania. W czasie upałów szczególnie przydaje się klimatyzacja, która pozwala na chwilę oddechu od wysokich temperatur na zewnątrz. Takie warunki pozwalają szczególnie najmłodszym pacjentom przezwyciężyć strach związany z wizytą u dentysty, szczególnie w sytuacji, gdy jest to pierwsza wizyta.

To jednak nie koniec udogodnień czekających na pacjentów w Jesionowa Dental Clinic stomatolog Ursynów. Mianowicie, przyjeżdżając do nas, nie musisz się martwić o miejsce do zaparkowania, co w obecnych realiach nie jest wcale takie oczywiste. Nasz parking zapewnia miejsce dla każdego z naszych pacjentów. Gwarantujemy, że jeśli chociaż raz skorzystasz z naszych usług, z pewnością będziesz zadowolony i do nas wrócisz. Serdecznie zapraszamy!