Stomatolog  Skorosze w Jesionowa Dental Clinic !

Skorosze to część warszawskiej dzielnicy Ursus. Jej początki sięgają XV wieku. W XIX wieku była to jeszcze mała wieś, której wszystkie domostwa położone były przy ul. Dzieci Warszawy. Dziś jest to duże warszawskie Osiedle z dogodnym dojazdem do centrum stolicy, własnym centrum handlowym i dobrze rozwiniętą infrastrukturą miejską.
Jeżeli mieszkasz na tym warszawskim osiedlu i poszukujesz lekarza specjalności stomatolog w dzielnicy Skorosze to dobrze trafiłeś! Nasza klinika dentystyczna położona jest zaledwie 2 minuty drogi samochodem od usytuowanego w bliskim sąsiedztwie Leroy Merlin, który stanowi dobry punkt odniesienia Ursus Skorosze. Stomatolog, dentysta, ortodonta czy chirurg? Którego z tych specjalności lekarzy potrzebujesz dla piękna swojego uśmiechu?
Wszyscy pacjenci z dzielnicy Skorosze wybierający gabinet stomatologiczny Jesionowa Dental Clinic Stomatologia Skorosze napewno nie będą zawiedzeni. Każdy nasz lekarz dentysta, stomatolog, chirurg i ortodonta świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie co poparte jest licznymi certyfikatami z dziedzin: implanty, stomatologia estetyczna, protetyka i ortodoncja. W naszej klinice stomatologicznej wykonasz również od ręki zdjęcia radiologiczne typu Pantomogram, Cefalometryczne, Tomografia (CBCT) i pojedyncze zdjęcie zębowe. Wszystkie zdjęcia rentgenowskie stomatolog Ursus Skorosze wykonuje w cyfrowej jakości bez czekania.
Implanty stomatologicne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Ursus Skorosze.

Implanty stomatologicne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Ursus Skorosze.


Najszybszy dojazd
Wyjeżdżając z CH Skorosze skręć w lewo w ulicę gen. Sławoja Składkowskiego a następnie na rondzie wybierz trzeci zjazd w ul. Starodęby. Dojedź do Al. Jerozolimskich DW719, skręć w prawo w kierunku Pruszkowa. Jedź prosto przez 900 metrów a następnie skręć w lewo na skrzyżowaniu w ul. Jesionową. Po przejechaniu 600 metrów klinika stomatologii znajdzie się po twojej prawej stronie tuż za sklepem NETTO Michałowice.