Stomatolog Ursus Niedźwiadek tylko w Jesionowa Dental Clinic !

Niedźwiadek jest jednym z pięciu rejonów, które składają się na dzielnicę Ursus. Cztery pozostałe to Skorosze, Czechowice, Szamot i Gołąbki. Osiedle Niedźwiadek jest największym osiedlem RSM „URSUS“ , którego początki sięgają roku 1968.
Jesionowa Dental Clinic Stomatologia Niedźwiadek to ekskluzywna klinika stomatologiczna położona zaledwie 7 min. drogi samochodem z centralnej części Niedźwiadka (URSUS). Wybierając nasz gabinet stomatologiczny masz pewność, że o zdrowie Twoich zębów zadba odpowiednio przeszkolony: lekarz dentysta, lekarz stomatolog, ortodonta, chirurg stomatologiczny, implantolog i lekarz protetyk. O wspaniałą atmosferę oraz prawidłowy przebieg Twojej wizyty u dentysty zatroszczą się również nasze profesjonalne higienistki oraz pielęgniarki stomatologiczne, które odpowiedzialne są również za sterylizację narzędzi oraz dezynfekcję naszych gabinetów.
Implanty stomatologiczne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Ursus Niedźwiadek.

Implanty stomatologiczne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Ursus Niedźwiadek.


Najszybszy dojazd
Chcąc dojechać po poradę specjalisty: stomatolog lub dentysta z obszaru Niedźwiadek, startując z ulicy Zagłoby skręć w ul. Mariana Keniga w kierunku ul. Warszawskiej w stronę PKP Ursus. Zjedź w tunel. Wyjeżdżająć z tunelu na rondzie pierwszy zjazd w Tadeusza Kościuszki i lekko w lewo w ul. Spisaka. Po przejechaniu 1.4km przetniesz Al. Jerozolimskie  mijając po prawej stronie stacje PKN Orlen. Po 600m jesteś na miejscu !