Stomatolog Raszyn jedynie w Jesionowa Dental Clinic !


Raszyn jest miejscowością położoną w województwie mazowieckim w powiecie Pruszkowskim w gminie Raszyn. Miejscowość ta wchodzi w skład aglomeracji Warszawskiej. Raszyn znajduje się w bliskim sąsiedztwie Michałowic a odległość jaka dzieli nas od Pacjentów z Raszyna to zaledwie 4 km. Każdy pacjent z miejscowości Raszyn poszukujący profesjonalnych usług stomatologicznych znajdzie je w gabinecie dentystycznym Jesionowa Dental Clinic Stomatologia Raszyn. Jeżeli więc poszukujesz pomocy lekarza o specjalizacji stomatolog w miejscowości Raszyn to dobrze trafiłeś. W naszej klinice zatrudniamy dentystów różnych specjalności co sprawia, że jesteśmy w stanie opiekować się Twoim uśmiechem w pełni kompleksowo. Stomatolog Raszyn, dentysta, chirurg, protetyk czy ortodonta ? Nie wiesz, który z lekarzy powinien zająć się Twoim problemem ? Zadzwoń i skorzystaj z konsultacji ! Klinika ponadto dysponuje własną pracownią radiologiczną w związku z tym zdjęcia typu Pantomogram, Cefalometria czy Tomografia Stożkowa (CBCT) wykonasz od ręki. Wszystkie zdjęcia rentgenowskie wykonywane są od ręki i to w cyfrowej jakości dzięki czemu dawka promieniowania przyjęta przez pacjenta w trakcie badania jest ograniczona do absolutnego minimum.
Jesionowa Dental Clinic stomatolog Raszyn to miejsce niezwykłe. Jest to klinika stomatologiczna, która zaprzecza wszystkim stereotypom na temat bólu u dentysty. W naszej klinice stosowane są najlepsze możliwe znieczulenia co razem z fachowym podejściem naszych lekarzy sprawia, że każda wizyta to przyjemność!
Implanty stomatologicne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Raszyn.

Implanty stomatologicne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Raszyn.


Najszybszy dojazd
Zjeżdżając z Alei Krakowskiej skręć w ul. Pruszkowską w kierunku ul. Poprzecznej. Na rondzie prosto w ul. Polną następnie w prawo pozostając na ulicy Pruszkowskiej, która przejdzie w ul. Polną w Michałowicach. Na wszystkich rondach prosto, aż dojedziesz do stacji WKD Michałowice. Gabinet stomatologiczny znajduje się 200m za torami po Twojej lewej stronie.