Stomatolog Podkowa Leśna Jesionowa Dental Clinic

Podkowa Leśna jest miastem i gminą w województwie mazowieckim w powiecie grodziskim. Graniczy z takimi miejscowościami jak Brwinów, Milanówek, Otrębusy i Nadarzyn. Za początek miasta uznaje się rok 1925 kiedy to kiedy to członkowie zarządu spółki Miasto Ogród „Podkowa Leśna” (J. Redziński, T. Baniewicz i Lilpop) podpisali akt zlecający spółce rozsprzedaż terenów Podkowy.
Zaledwie 22 min. drogi samochodem wystarczy aby każdy mieszkaniec Podkowy Leśnej znalazł się w Jesionowa Dental Clinic Stomatologia Podkowa Leśna gdzie lekarz dentysta lub stomatolog zadba o zdrowie jego zębów. Podkowa Leśna dzięki swojemu położeniu ma również do dyspozycji usługi ortodonty, chirurga i implantologa w razie gdyby potrzeba było wielospecjalistycznego leczenia stomatologicznego. Nasza klinika dentystyczna wyposażona jest również w Centrum Diagnostyki Radiologicznej, które umożliwia wykonanie od ręki zdjęć Pantomogram, Tomografia oraz Cefalometria. Nie marnuj więc Swojego czasu stojąc w warszawskich korkach i odwiedź naszą placówkę i przekonaj się, że stomatologia to nasza pasja !
W naszej klinice wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich m. in. Pantomogram zębowy, Tomografia 3D i zdjęcia Cefalometryczne. Stomatolog Podkowa Leśna.

W naszej klinice wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich m. in. Pantomogram zębowy, Tomografia 3D i zdjęcia Cefalometryczne. Stomatolog Podkowa Leśna.


Najszybszy dojazd
Wyjeżdżając z Podkowy Leśnej ulicą Brwinowską skręć w prawo w stronę Warszawy. Wjedziesz na Obwodnicę DW719. Jedź prosto przez 14km, po drodze miniesz Otrębusy, Kanie, Nową Wieś i Pruszków. Przed stacją BP skręć w prawo w ul. Jesionową dalej prosto. Za 600m miniesz sklep NETTO Michałowice a gabinet stomatologiczny będzie po Twojej prawej stronie.