Stomatolog Piaseczno oraz implanty Piaseczno tylko w Jesionowa Dental Clinic!

Piaseczno to miasto powiatowe w województwie mazowieckim, które położone jest w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów. Jeżeli stomatolog to specjalista jakiego poszukujesz w mieście Piaseczno to dobrze trafiłeś, bo gabinet stomatologiczny Jesionowa Dental Clinic Stomatologia Piaseczno położony jest zaledwie 21 km od Piaseczna. W naszej klinice stomatologicznej usługi świadczą lekarz ortodonta, stomatolog (dentysta), chirurg oraz implantolog. Dla pacjentów z miast Piaseczno implanty wybierane są indywidualnie do potrzeb danej osoby przez najlepszych chirurgów co gwarantuje możliwie najlepsze rezultaty. Nasz gabinet stomatologiczny dysponuje obecnie pięcioma systemami implantologicznymi, takimi jak Biomet 3i, Alpha Bio, Adin, Osstem oraz Bego. Pacjent może wybrać implanty dowolnej marki według własnych preferencji. Zabiegi wszczepiania implantów odbywają się w specjalnie do tego wyposażonym gabinecie w sterylnych warunkach co gwarantuje powodzenie zabiegu.
Dopełnieniem naszej kadry medycznej są odpowiednio wyszkolone higienistki oraz pielęgniarki stomatologiczne. Cały nasz personel regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych. Zaawansowana stomatologia to nie tylko dentysta i unit stomatologiczny, to również diagnostyka radiologiczna czyli możliwość wykonania zdjęć takich jak Pantomogram, CBCT (tomografia), Cefalometria czy pojedyncze zdjęcie zębowe RVG. Wszystko to możesz wykonać w jednym miejscu w naszej klinice w naszym Centrum Diagnostycznym.

Najszybszy dojazd
Jedź ulicą Puławską w stronę Warszawy przez ok. 7km, następnie skręć w prawo w zjazd S2/E30/S79 w kierunku lotniska F. Chopina. Jedź drogą S2 przez następne 11.3km. Na rozwidleniu trzymaj się prawej strony i podążaj za znakami „Warszawa/Centrum/Ursus„. Następnie zjedź w kierunku aleja 4 Czerwca 1989 roku, kontynuuj wzdłuż aleja 4 Czerwca 1989 roku dalej skręć w zjazd Ursus. Wjedź na Aleje Jerozolimskie/ DW719 i kontynuuj przez następne 2 km. Skręć w lewo w ul. Jesionową. Miejsce docelowe czyli gabinet stomatologiczny znajdzie się po prawej stronie.