Stomatolog Otrębusy – Jesionowa Dental Clinic.

 

Jesionowa Dental Clinic – stomatolog Otrębusy to pewny adres na medycznej mapie stolicy i okolic. To niezwykle nowoczesna placówka, w której nie tylko wyleczysz swoje zęby, lecz możesz również zadbać o piękny uśmiech, który zrobi oszałamiające wrażenie na wszystkich Twoich bliskich oraz znajomych.

Co ważne, nasza oferta nie jest skierowana jedynie do mieszkańców Warszawy. Równie chętnie korzystają z niej bowiem osoby zamieszkujące okoliczne miejscowości, takie jak chociażby Otrębusy. Jest to możliwe głównie dzięki dogodnemu dojazdowi oraz niezwykle konkurencyjnym cenom.

Co sprawia, że Jesionowa Dental Clinic stomatolog Otrębusy to przede wszystkim doświadczeni lekarze. Przechodzą oni regularnie szkolenia i kursy podnoszące ich kwalifikacje zawodowe, dzięki czemu, wraz z upływem czasu, stają się oni coraz lepszymi specjalistami. Każdy z nich podchodzi indywidualnie do swojego pacjenta, wychodząc naprzeciw jego potrzebom.

Każdy z naszych lekarzy wspierany jest przez profesjonalną asystentkę stomatologiczną. Asystentki dbają przede wszystkim o sprawny przebieg każdego zabiegu oraz o bezpieczeństwo naszych pacjentów. To one dokonują sterylizacji, a także dezynfekcji wszystkich narzędzi stomatologicznych.

Przychodząc do naszej kliniki nie musisz bać się bólu. Wszyscy nasi lekarze wykonują zabiegi z największą możliwą starannością. Jeżeli jednak nadal czujesz pewien dyskomfort siedząc na fotelu dentystycznym, możesz skorzystać ze znieczulenia lub gazu rozweselającego.

Implanty stomatologiczne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Otrębusy.

Implanty stomatologiczne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic – Stomatolog Otrębusy.

Aby postawić trafną diagnozę i ustalić prawidłowy plan leczenia, nasi lekarze korzystają z najnowocześniejszych aparatów, które umożliwiają wykonywanie zdjęć radiologicznych – pantomogram, cefalometria, RVG (pojedyncze zębowe) i tomografia komputerowa. Każdy z aparatów, którymi się posługujemy, to niezwykle nowoczesne urządzenie, które emituje bardzo małe dawki promieniowania. Dzięki temu pacjenci mogą czuć się wyjątkowo bezpiecznie.

Zabiegi o charakterze typowo leczniczym to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania naszym pacjentom. Piaskowanie, wybielanie zębów metodą nakładkową, prostowanie – to tylko niektóre z zabiegów upiększających. Wszystko po to, abyś przychodząc do nas mógł liczyć na kompleksową opiekę nad swoimi zębami.

Nasi pacjenci wysoko cenią sobie również walory estetyczne naszej kliniki. Każdy z gabinetów to nowoczesne pomieszczenie zapewniające komfort zarówno dla pacjenta, jak i dla lekarza. Również nasza poczekalnia to miejsce wyjątkowo wygodne. Można w niej zrelaksować się przed zabiegiem. Co ważne, nasza klinka została wyposażona w klimatyzację.

W Jesionowa Dental Clinic stomatolog Otrębusy doskonale zdajemy sobie sprawę, iż mieszkańcy podwarszawskich miejscowości mogą mieć problemy z dojazdem komunikacją miejską. Dlatego też, oferujemy naszym pacjentom parking, który znajduje się nieopodal naszej placówki. Zatem, decydując się na wizytę u nas, nie musisz się martwić o ewentualne problemy z parkowaniem. U nas zawsze czeka na Ciebie miejsce.

 

Najszybszy dojazd

Wjedź na ul. Warszawska (DW719) i podążaj cały czas prosto w kierunku Warszawy przez 11,7km. Na światłach przed stacją BP skręć w prawo w ul. Jesionową i podążaj prosto przez 600m. Gabinet stomatologiczny będzie po prawej stronie