Stomatolog Nadarzyn – Jesionowa Dental Clinic

 

W dzisiejszych czasach wszyscy chcą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Aby tak było, konieczne jest jednak regularne odwiedzanie dentysty. W tym celu warto znaleźć przychodnię, w której można skorzystać nie tylko z zabiegów leczniczych, lecz również na przykład ortodontycznych. Tego typu zabiegi oferuje nasza placówka, Jesionowa Dental Clinic stomatolog Nadarzyn.

Nasza przychodnia jest już od dawna znana w okolicy. Bez wątpienia, zasługą takiego stanu rzeczy są lekarze, którzy u nas pracują. Stale podnoszą oni swoje kwalifikacje, uczestniczą w przeróżnych kursach i szkoleniach. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, a po postawieniu diagnozy, układają plan leczenia.

Nasi lekarze są wspomagani w swej pracy przez wysoce wykwalifikowane asystentki stomatologiczne. Każda z nich bardzo skrupulatnie przestrzega zasad sterylizacji oraz dezynfekcji narzędzi stomatologicznych. Wszystko to, aby jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Oprócz zabiegów leczniczych w Jesionowa Dental Clinic stomatolog Nadarzyn możecie również umówić się na wizytę u ortodonty. Specjalista ten pomoże skorygować wady zgryzu i zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. Z kolei dla pacjentów, którzy posiadają już pewne braki w uzębieniu, proponujemy zabieg wszczepienia implantów oraz wykonywanie protez. Jeśli chodzi o implanty, są one wykonane w najnowocześniejszej technologii, co gwarantuje pacjentowi bezpieczeństwo wykonywania zabiegu. Natomiast każda z protez robiona jest z uwzględnieniem wszystkich potrzeb oraz cech anatomicznych danego pacjenta.

Implanty stomatologiczne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Nadarzyn.

Implanty stomatologiczne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic – Stomatolog Nadarzyn.

W naszej klinice dbamy o komfort naszych pacjentów. Po wejściu możesz od razu rozgościć się naszej poczekalni. Jest ona – podobnie zresztą jak i gabinet – klimatyzowana, co jest szczególnie przydatne w porze upałów. Same zabiegi także przeprowadzane są tak, aby zachować maksymalny komfort pacjentów. Zdając sobie doskonale sprawę z tego, iż wiele osób obawia się wizyty u dentysty, proponujemy naszym pacjentom znieczulenie oraz oferujemy możliwość skorzystania z gazu rozweselającego. Co więcej, wszystkie aparaty służące do wykonywania zdjęć radiologicznych (pantomogram, zdjęcia cefalometryczne, tomografia oraz RVG) to bardzo nowoczesne urządzenia, cechujące się niską emisją promieniowania. Dzięki temu pacjenci mogą czuć się naprawdę bezpiecznie. Z kolei same zdjęcia wykonujemy na poczekaniu, wszystkie w cyfrowej jakości.

Co jeszcze świadczy o tym, że Jesionowa Dental Clinic stomatolog Nadarzyn to miejsce, którym warto się zainteresować? Doskonale wiemy, że wiele osób narzeka nie tylko na dojazdy do lekarza, lecz również na brak miejsc parkingowych. Nasza klinika znajduje się jedynie 15 kilometrów od Nadarzyna, stąd też dojazd do niej zajmuje niewiele czasu. Co ważne, gdy już do nas dotrzesz, czeka na Ciebie miejsce na naszym parkingu usytuowanym tuż obok klinki. Jest to szczególnie istotne w przypadku wizyt małych dzieci oraz osób starszych, mających problemy z poruszaniem się.

 

Najszybszy dojazd
Na rondzie przy Kościele Św. Klemensa wjedź na ulicę Warszawska i udaj się do Alei Katowickiej DK8 w stronę Raszyna. Podążaj nią przez następne 9,6km. Skręć w lewo w ul. Cypriana Godebskiego i dalej łagodnie w prawo pozostając na tej samej ulicy. Po przejechaniu 1km skręć w lewo w ul. Pruszkowską i jedź cały czas prosto, aż dojedziesz do stacji WKD Michałowice. Gabinet znajduje się 200m za torami po Twojej lewej stronie.