Stomatolog Milanówek, Dentysta Milanówek tylko w Jesionowa Dental Clinic !


Milanówek jest miastem i gminą w województwie Mazowieckim, w powiecie grodziskim. Swoim obszarem graniczy z miejscowościami Brwinów, Podkowa Leśna i Grodzisk Mazowiecki. Na początku swego istnienia miasto to było letniskiem dla zamożnych mieszkańców Warszawy, z czasem jednak powstawały tu okazałe Wille gdy zaczęli oni przenosić się tu na stale. Najsłynniejszym letnikiem był tu Bolesław Prus, a stałym mieszkańcem słynny rzeźbiarz Jan Szczepkowski.
Szukasz lekarza w miejscowości Milanówek o specjalizacji stomatolog lub dentysta ?
Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Nasza klinika położona jest w Michałowicach, zaledwie 22 min. drogi samochodem od Ciebie lub 32 min. jazdy kolejką WKD (z przystanku WKD Milanówek). Gabinet stomatologiczny Jesionowa Dental Clinic Stomatologia Milanówek tworzy zespół specjalistów z dziedzin takich jak ortodoncja, chirurgia, protetyka czy stomatologia estetyczna. Dogodne położenie naszej kliniki stomatologicznej oraz wydłużone godziny otwarcia sprawiają, że na pewno znajdziemy dla Ciebie czas na wizytę u odpowiedniego stomatologa. Na miejscu wykonasz również zdjęcia radiologiczne typu Pantomogram, Tomografia 3D, Cefalometria a wszystko to w cyfrowej jakości. 

Najszybszy dojazd
Wyjeżdżając z ul. Józefa Piłsudskiego skręć w lewo w stronę Warszawy w ul. Królewską DW719 i podążaj nią przez następne 18 kilometrów. Skręć w prawo na skrzyżowaniu przed stacją BP Michałowice i kontynuuj podróż przez 600m. Po minięciu sklepu NETTO Michałowice gabinet znajdzie się po Twojej prawej stronie.