Stomatolog Brwinów tylko Jesionowa Dental Clinic!

Brwinów jest miastem położonym w województwie mazowieckim w powiecie pruszkowskim. Brwinów graniczy z takimi miejscowościami jak Pruszków, Milanówek, Komorów, Ożarów Mazowiecki. Znajduje się w odległości 25km od Warszawy i zaledwie 12 km od naszej kliniki stomatologicznej mieszczącej się w Michałowicach. Jeżeli jesteś mieszkańcem Brwinowa lub okolic i masz już dosyć gigantycznych warszawskich korków, które spotykają Cie podczas podróży do Warszawy zajrzyj do naszego gabinetu stomatologicznego Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Brwinów. Na miejscu jest zawsze lekarz dentysta (stomatolog), ortodonta, chirurg lub implantolog, który w razie potrzeby służy pomocą. O pawidłowy przebieg każdej wizyty dbają również nasze higienistki oraz pielęgniarki stomatologiczne. Odpowiadają one również za prawidłową dezynfekcję gabinetów oraz sterylizację narzędzi.
Jesionowa Dental Clinic obok miasta Brwinów to nie tylko stomatologia i implanty, to również Centrum Diagnostyki Radiologicznej, gdzie wykonasz zdjęcia zębów (Pantomogram, Cefalometria, Tomografia, RVG). Wszystkie zdjęcia wykonywane są w cyfrowej jakości przez nowoczesne urządzenia, które emitują najniższa możliwą dawkę promieniowania.
Nasze Centrum Diagnostyczne wykonuje wszystkie możliwe zdjęcia rentgenowskie z zakresu stomatologii: Pantomogram, Cefalometryczne i Tomografia 3D. Stomatolog Brwinów.

Nasze Centrum Diagnostyczne wykonuje wszystkie możliwe zdjęcia rentgenowskie z zakresu stomatologii: Pantomogram, Cefalometryczne i Tomografia 3D. Stomatolog Brwinów.

 

Jeżeli Twój stomatolog z miasta Brwinów nie ma dla Ciebie za dużu czasu to koniecznie umów się na wizytę w naszej klinice stomatologicznej Jesionowa Dental Clinic gdzie świadczymy kompleksowy zakres usług stomatologicznych dla lokalizacji Brwinów takich jak:
implanty
ortodoncja
protetyka
chirurgia stomatologiczna
endodoncja
stomatologia zachowawcza
Pantomogram

Najszybszy dojazd
Aby dojechać do najlepszego dentysty z okolic Brwinowa wyjedź z ul. Powstańców Warszawy, następnie ul. Promyka aż do ul. Poznańskiej, skręć w lewo w ul. Bohaterów Warszawy a z niej w prawo w Al. Jerozolimskie DW 719. Po przejechaniu 5,4km skręć w prawo (przed stacją BP) w ul. Jesionową i jedź prosto przez 600m. Klinika stomatologiczna do której podążałeś z miasta Brwinów znajdzie się po twojej prawej stronie.