Stomatolog Ursus tylko w Jesionowa Dental Clinic !

Klinika stomatologiczna Jesionowa Dental Clinic położona jest tuż obok dzielnicy Ursus i dojazd do naszej placówki zajmuje nie więcej niż kilka chwil. Jeżeli jesteś mieszkańcem tej dzielnicy i poszukujesz sprawdzonego dentysty w tym rejonie to dobrze trafiłeś. W Jesionowa Dental Clinic Stomatologia Ursus znajdziesz cały zespół specjalistów, którzy w sposób profesjonalny zadbają o Twój uśmiech. Zadzwoń i zapisz się na konsultacje a lekarz stomatolog (dentysta) z dzielnicy Ursus zaproponuje Ci indywidualny plan leczenia ! Nowoczesny wystrój naszej kliniki stomatologicznej oraz profesjonalne podejście lekarza dentysty sprawi, że zapomnisz o strachu u dentysty. Gdyby jednak się okazało, że z jakiegoś powodu czujesz się nieswojo zawsze można skorzystać z gazu rozweselającego bezpośrednio w gabinecie. O prawidłowy przebieg każdej wizyty dbają specjalnie przeszkolone asystentki stomatologiczne, które odpowiedzialne są za sterylizację oraz dezynfekcję gabinetu.
Szczególną wagę przywiązujemy do aseptyki każdego, nawet najdrobniejszego zabiegu dlatego wszystkie używane przez nas narzędzia są zawsze sterylne.
Implanty Ursus oraz okolice dobierzesz najlepsze dla siebie tylko w Jesionowa Dental Clinic. Posiadamy najlepsze systemy implantologiczne w najrozsądniejszych możliwych cenach. Implanty zębowe wszczepiane są przez chirurga stomatologicznego a na ich integrację dajemy specjalną gwarancję! Każdy zabieg implantacji przeprowadzamy w oparciu o badanie wewnątrzustne oraz specjalny rodzaj zdjęcia radiologicznego zwanego tomografią. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat implantów stomatologicznych przeczytaj więcej na naszej stronie internetowej.
Implanty stomatologicne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Ursus.

Implanty Ursus stomatologicne to jedna z głównych specjalizacji Jesionowa Dental Clinic Stomatolog Ursus.

Ortodoncja Ursus oraz okolice to najlepsze aparaty ortodontyczne zakładane przez najlepszych fachowców z gabinetu Jesionowa Dental Clinic Ortodonta Ursus. Każdy pacjent po konsultacji otrzymuje indywidualny plan leczenia. W przypadku aparatów stałych istnieje możliwość wyboru zamków ceramicznych, które są praktycznie niewidoczne!
Do dyspozycji pacjentów jest bezpłatny parking przed gabinetem co sprawia, że nie musisz tracić czasu na jego szukanie. Dla podwyższenia komfortu zainstalowany został system wentylacji oraz klimatyzacji Samsung.

Jesionowa Dental Clinic, stomatolog Ursus to nie tylko implanty, ortodoncja, chirurgia, protetyka czy wypełnienia. To również zdjęcia radiologiczne typu Pantomogram, Tomografia 3D (CBCT), Cefalometria i RVG, które również wykonasz w naszej placówce. Cyfrowa jakość zdjęć sprawia, że promieniowanie ograniczone jest do absolutnego minimum co daje Ci gwarancje bezpieczeństwa. Zdjęcia radiologiczne wywoływane są od razu, więc nie trzeba na nie specjalnie czekać. W razie gdybyś nie posiadał ze sobą skierowania lekarz stomatolog Ursus z gabinetu Jesionowa Dental Clinic wypisze Ci je na miejscu.
W naszej klinice wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich m. in. Pantomogram zębowy, Tomografia 3D i zdjęcia Cefalometryczne. Pantomogram Ursus.

W naszej klinice wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich m. in. Pantomogram zębowy, Tomografia 3D i zdjęcia Cefalometryczne. Pantomogram Ursus.


Najszybszy dojazd
Jadąc ul. Michała Spisaka (jedną z głównych ulic Ursusa) kieruj się w stronę Al. Jerozolimskich. Ulica Michała Spisaka przecina Al. Jerozolimskie i przechodzi w ul. Jesionową. Po przejechaniu 600 metrów klinika znajdzie się po Twojej prawej stronie. Gabinet stomatologiczny, o którego podążałeś z lokalizacji Ursus mieści się dosłownie 20m za sklepem NETTO Michałowice.