Implanty stomatologiczne istotne fakty. Implanty Warszawa

Implanty Warszawa – kilka istotnych faktów.

 

  1. Szacuje się, że 69% Amerykanów w wieku od 35 do 45 lat ma co najmniej jeden brakujący ząb, a 25% powyżej 74 roku życia straciło WSZYSTKIE swoje zęby.
  2. Istnieje kilka sposobów na zastąpienie brakujących zębów ale tylko implanty stomatologiczne zapewniają uczucie, funkcje i wygląd naturalnych zębów. Czytaj więcej na temat zalety implantów zalety implantów.
  3. Pierwsze wzmianki o starożytnych implantach stomatologicznych sięgają 600 r.n.e, kiedy to przypominające zęby muszelki zostały wbite do żuchwy kobiety z plemienia Majów.
  4. Udowodniono, że współczesne implanty stomatologiczne, które używane są już przez dekady są bezpieczne i efektywne.
  5. Implanty w większości robione są z tytanu. Implanty stomatologiczne zastępują korzeń brakującego zęba i zapewniają silną podbudowę dla korony lub mostu.
  6. Zęby odbudowane na implantach nie mogą mieć żadnych ubytków! Ząb na implancie nie może zostać zaatakowany przez próchnicę. Nie oznacza to jednak, że nie ma już konieczności mycia i nitkowania zębów. Regularne wizyty kontrolne z profesjonalną higienizacją są również konieczne.
  7. Implanty zębowe są jedyną odbudową stomatologiczną stymulującą kość wyrostka do wzrostu i jednocześnie zabezpiecza przed jej zanikiem.
Różne typy implantów stomatologicznych.

Implanty Warszawa w Jesionowa Dental Clinic. Najlepsze systemy implantologiczne: Biomet 3i, Osstem, Bego, Alpha Bio.

Leave a Reply

Visit Us On Google PlusVisit Us On FacebookVisit Us On Pinterest